Booking.com

Levné Ubytování Severní Kypr

The Priceline Group
Booking.com Priceline.com Kayak.com Agoda.com Rentalcars.com Opentable.com
Garance nejnizsi ceny
Nové nabídky každý den
227
zemích
147.762
destinacích

5.782.215
možností ubytování
113.790.000
hodnocení
Online rezervace hotelů
 • Nejlevnější ubytování Severní Kypr
 • Jednoduchá online rezervace s okamžitým potvrzením
 • Ověřené recenze ubytovaných zákazníků
 • Široká nabídka ubytování v celé svět
 • Garance nejnižší ceny
 • Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány
 • Levné hotely a ubytování v Severní Kypr
 • Provádějte změny rezervace kdykoliv
 • Pomocí několika kliknutí můžete snadno provést změny, poslat požadavek ubytování, nebo rezervaci zrušit
 • Nové nabídky každý den – pro jakýkoli rozpočet
 • Již 21-tým rokem na trhu
Ubytování Severní Kypr

Vyberte si nejlevnější ubytování Severní Kypr. Zarezervujte si levný hotelový pokoj nebo postel v hostelu (ubytovně) za nejnižší cenu. levne-ubytovani-online.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Severní Kypr. Velice jednoduše a bez zbytečného vyřizování si přímo online vyplníte rezervační formulář a zadáte i údaje o vaší kreditní kartě. Transakce proběhne přes zabezpečený server Booking.com a částka vám z účtu bude odečtena až po skončení vašeho ubytování v Severní Kypr.

Hlavním městem Severní Kypr je Nicosia a tato země je známá dlouhou tradicí kultury, umění a místních zvyky. Na cestování po této zemi volí mnoho turistů vlastní dopravu, aby mohli v klidu a nerušeně poznávat její krásy. Klima zde vládne mírné středozemní s chladnými zimami a horkými léty. K levné ubytování Severní Kypr neodmyslitelně patří nejrůznější hotely, studia a apartmány. Luxusní apartmány Severní Kypr s panoramatickým výhledem se skvěle hodí pro výletníky všech generací. Do mnoha zemí Evropy se hravě dostanete vlastním automobilem, ani dovolená ve Severní Kypr není výjimkou.

Levné Ubytování Severní Kypr Severní Kypr
Hlavní město: Nicosia
Časové pásmo: EET (UTC+2)
Rozloha: 3 355 km²
Severní Kypr

Dovolená Severní Kypr

Dovolená Severní Kypr láká turisty především nádhernými písčitými a oblázkovými plážemi, průzračným blankytně modrým mořem a příjemným klimatem. V horských oblastech se daří horolezectví, pěší turistice i cyklistice. Na dovolená ve Severní Kypr si užijete nakupování v obchůdcích, buticích i gigantických obchodních domech. Severní Kypr je destinací pro turisty, kteří chtéjí zažít akční rodinnou dovolenou a přitom si odpočinout v příjemných ubytovacích zařízeních. Pokud uvažujete o dovolené u moře, nejvhodnějším obdobím jsou letní měsíce. Na jaře sem většina návštěvníků jezdí za památkami kdy nejsou teploty ještě tak vysoké. Typ levného ubytování v Severní Kypr: Apartmány, Hotely, Aparthotely, Hostely, Penziony.

Mnohým se při zmínce o dovolené ve Severní Kypr vybaví hlavně dovolená na pláži a relaxace u moře, ale levné ubytování Severní Kypr nabízí mnohem více. Ve všechn těchto městech ale i v okolí nabízíme útulné ubytování, kde budete moc strávit svou dovolenou. Vybrat si můžete z našich apartmánů nebo i rekreačních domů. Toto je orientační nabídka nejvíce rezervovaného ubytování v Severní Kypr za poslední dobu. Je řazena podle ceny, od nejlevnějšího ubytování až po nejdražší hotely. Opravdu nejjednodušší způsob ubytování v Severní Kypr a bez ztráty času, nemyslíte? Hoďte všechny starosti za hlavu a vydejte se na dovolenou do Severní Kypr.

Dovolená - Levné hotely v Severní Kypr letiště

Levné hotely Severní Kypr

Levné hotely Severní Kypr, garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky. Pokud vyrážíte do země za odpočinkovou dovolenou nabízí se vám hned několik vynikajících letovisek. Do překrásné krajiny této živé, vášnivé a velice pohostinné země. Stále populárnější pobyty v Severní Kypr s vlastní dopravu se staly žádanými hlavně kvůli nízkým cenám za ubytování a další doplňkové služby a též možnosti vyrazit z Čech po vlastní ose. Levné ubytování Severní Kypr, pestrobarevná země plná překvapení. Ať už se rozhodnete pro luxusní apartmán, levné hotely, anebo ubytování Severní Kypr u moře, nikdy nešlápnete vedle. Před jízdou si zkontrolujte cestovní doklady, řidičský průkaz, technický průkaz a zelenou kartu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro levné apartmány, tak pro levné hotely Severní Kypr.

Ubytování si můžete vybrat v těchto městech a rekreačních oblastech v Severní Kypr:

Levné hotely blízko letiště v Severní Kypr: -